.
.

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Kotli

.

Podsumowanie wakacji


Na zakończenie wakacji odbył się ostatni piknik dla dzieci z Kotli zorganizowany na obiektach sportowych w dniu 31.08.2016 r.
Uczestnicy pikniku brali udział w grach i zabawach takich jak zabawa z chustą animacyjną Klanza, robienie kolorowych baniek, gry z piłką, pokonywanie toru przeszkód oraz zabawa z tradycyjną gumą do skakania. Szczególnie dziękujemy Ochotniczej Straży Pożarnej z Kotli za zorganizowanie dodatkowej atrakcji, gdzie strażacy rozstawili kurtyny wodne, co w upalny dzień było dla dzieci największą frajdą.

Przypominamy, że przez cały sierpień, dzieci korzystały z różnych atrakcji organizowanych przez GOKiS. Odbyło się pięć wycieczek pn. ,,Podróż za jeden uśmiech”, m.in. do Zamku 'Książ” w Wałbrzychu oraz do Centrum Przyrodniczego i Planetarium Wenus w Zielonej Górze.  Oprócz tego przez całe wakacje miały miejsce zajęcia historyczne zajęcia dla dzieci pn. „Wehikuł czasu” we wszystkich sołectwach Gminy Kotla, a także w sali widowiskowej GOKiS odbywały się zajęcia taneczne, tenis stołowy, filmowe poranki, w bibliotece zaś zajęcia czytelnicze. Poza tym odbyły się pikniki rodzinne w ośmiu sołectwach Gminy Kotla, a także dzieci mogły skorzystać z bezpłatnych wyjazdów na pływalnię  Chrobry w Głogowie i w Polkowicach, dzięki realizowanemu przez Gminę projektowi „Wodna rekreacja szansą na poprawę zdrowia dzieci z terenu Gminy Kotla” finansowanemu ze środków pozyskanych z Fundacji KGHM Polska Miedź.

[wppa type=”cover” album=”226″]Any comment[/wppa]