.
.

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Kotli

.

Walentynki w Kotli


14 lutego z okazji święta zakochanych w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Kotli zorganizowano walentynkowy seans filmowy podczas, którego wyświetlono film: MAMMA MIA w reż. Phyllidii Lloyd . Wspaniałe wykonania piosenek zespołu ABBA oraz doskonała obsada aktorska m.in. Meryl Streep, Pierce Brosnan, Colin Firth sprawiły, że wieczór walentynkowy w GOKiS Kotla, dla wszystkich był czasem pełnym dobrej zabawy, radości i wzruszeń.

Natomiast w dniu 17 lutego po raz kolejny zorganizowany został przez Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Kotli Koncert Walentynkowy zespołu INTEGRO. Na scenie wykonano najpiękniejsze ballady oraz piosenki o miłości z repertuaru m.in. Maryli Rodowicz, Danuty Błażejczak, Zbigniewa Wodeckiego, Bogusława Meca, Anny Jantar, Natalii Kukulskiej, Kasi Kowalskiej, Edyty Geppert i wielu innych. Na scenie GOKiS wystąpili soliści zespołu INTEGRO: Anna Dębińska, Zuzanna Szajna, Kaja Urban, Maja Urban, Hanna Woźniak, Karol Leśniewski i Krzysztof Stachów. Zespół INTEGRO dedykując ten koncert piosenek oczywiście o miłości, życzył wszystkim samych pozytywnych uczuć i dużo miłości nie tylko od święta, ale i na co dzień. Każdy kto przybył na koncert został obdarowany słodkim upominkiem.

Wielkie podziękowania należą się zespołowi INTEGRO za zaangażowanie w organizowane przez GOKiS uroczystości i imprezy. Równocześnie pragniemy podziękować Remigiuszowi Łazarskiemu i Karolinie Popławskiej za pomoc przy organizacji imprezy.