.
.

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Kotli

.

„Trzymaj formę”


Zapraszamy do udziału w wyjątkowym wydarzeniu pn. „Trzymaj formę”, które odbędzie się 10.09.2017 r. w niedzielę na terenie leśny przy Oberży „Leśna Dolina”. Ten rodzinny piknik na świeżym powietrzu połączony będzie z rajdem rowerowym, rodzinną rowerową wyprawą patrolową i różnymi konkursami. Zabawa organizowana wspólnie przez Gminę Kotla, Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Kotli, Nadleśnictwo Głogów oraz P.H.U. Lubinpex oraz wielu wolontariuszy – miłośników sportu.

Zachęcamy także do udziału w rajdzie rowerowym w ramach zadania publicznego „Trzymaj formę”, który odbędzie się 10 września 2017 r. w niedzielę na terenie leśnym przy Oberży „Leśna Dolina”. Kolumna rowerowa wyruszy o godzinie 10:30 spod Szkoły Podstawowej w Kotli i przejedzie wspólnie do Leśnej Doliny. (dzieci będące pod opieką opiekunów szkolnych obowiązkowo muszą mieć kask rowerowy i kartę rowerową).

O godzinie 11:10 rozpoczną się rajdy rowerowe dla dzieci z podziałem na kategorie wiekowe (przedszkolaki, klasy I-III SP, klasy IV-VI SP). Wszyscy uczestnicy, którzy wcześniej zapiszą się na rajd otrzymają medal za uczestnictwo oraz wodę. Prowiant we własnym zakresie. Udział w rajdzie jest bezpłatny.

 

Do pobrania karta zgłoszenia:

karta zgloszeniowa konkursu rajd rowerowy szkoła