.
.

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Kotli

.

Podsumowanie Projektu „Naszym Okiem”


W czwartek 30 października odbyło się uroczyste podsumowanie Projektu „Naszym Okiem – poznajemy Krainę Lasów i Jezior – wycieczki dla uczniów z gminy Kotla”, realizowanego przez Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Kotli w okresie od kwietnia do września 2014 r. Celem zadania było poznanie przez uczniów zabytków historycznych i przyrodniczych w obrębie działania LSR. W ramach projektu zorganizowano dwa pikniki (na dziedzińcu pałacu w Kotli i w Stajni Arcturus w Grochowicach) oraz trzy wycieczki (do zamku w Siedlisku, na Wzgórza Pszczółkowskie i Łęgi Nadodrzańskie). Podczas podsumowania w GOKiS w Kotli uczestnicy projektu i zaproszeni goście obejrzeli prezentację multimedialną z przebiegu realizacji zadania. Został tez rozstrzygnięty konkurs plastyczny na album z wycieczek. Zwycięzcy otrzymali cenne nagrody – aparaty fotograficzne i boomboxy. Na zakończenie wieczoru odbyła się dyskoteka.
Zadanie dofinansowane zostało w zakresie małych projektów, w ramach działania 413 Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju, objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2014.

W czwartek 30 października odbyło się uroczyste podsumowanie Projektu „Naszym Okiem – poznajemy Krainę Lasów i Jezior –…

Gepostet von Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Kotli am Freitag, 31. Oktober 2014