.
.

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Kotli

.

Podsumowali konkurs


W czwartek 22 października w sali wiejskiej w Zabielu, odbyło się podsumowanie konkursu „Najładniejszy ogród w Gminie Kotla”, którego organizatorem jest Urząd Gminy Kotla.

W tym roku organizator zmienił formułę konkursu i nie przyznał miejsc. Wszystko z uwagi na to, że w okresie letnim panowały bardzo niesprzyjające dla roślin warunki atmosferyczne, spowodowane utrzymującą się przez kilka miesięcy suszą. Dlatego też w tym roku nagrodzono wszystkich uczestników konkursu sadzonkami i drobnym sprzętem ogrodniczym.
Z inicjatywy Pani Marianny Stachurskiej zaprezentowano pokaz zdjęć z pierwszych edycji konkursu. Dodatkowo uczestnicy mieli możliwość zobaczenia krótkiego instruktażu tworzenia dekoracji jesiennych w wykonaniu Pani Katarzyny Stec z Powiatowego Zespołu Doradców w Głogowie.

W uroczystym podsumowaniu oprócz uczestników konkursu udział wzięli: Wójt Gminy Kotla Łukasz Horbatowski, Przewodnicząca Rady Gminy Halina Przybylska, Sekretarz Gminy Ewa Konarska-Jóźwiak, Członek Zarządu Powiatu Głogowskiego Jeremi Hołownia, Kierownik Powiatowego Zespołu Doradców w Głogowie Romuald Lewandowski, pracownik Powiatowego Zespołu Doradców Katarzyna Stec, Nina Grabowska wieloletni członek komisji konkursowej, honorowy obywatel Gminy Kotla Czesława Kozłowska oraz radni gminni, sołtysi i dyrektorzy jednostek organizacyjnych Gminy Kotla.

Na zakończenie na wszystkich gości czekał obiad i słodki poczęstunek przygotowany przez sołectwo Zabiele, któremu serdecznie dziękujemy za specjalne przygotowanie sali oraz poczęstunku, a Gminnemu Ośrodkowi Kultury i Sportu za zapewnienie nagłośnienia i prowadzenie spotkania.

Mieszkańców naszej Gminy zachęcamy do zgłaszania swoich ogrodów do kolejnej edycji naszego konkursu.

galeria foto:

http://kotla.pl/component/content/article/1-aktualnopci/2838-podsumowali-konkurs