.
.

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Kotli

.

Plan zajęć

Aktualizacja 11.03.2020 r.

W związku z decyzją Prezesa Rady Ministrów w całym kraju zostają zamknięte placówki oświatowe, ośrodki kultury, kina, teatry, ośrodki sportowe.

W Gminie Kotla od najbliższego poniedziałku 16 marca do 25 marca wychowankowie i uczniowie nie przychodzą do przedszkoli i szkół (nauczyciele pozostają w gotowości do pracy). Rząd zdecydował także
o zamknięciu ośrodków kultury od 12 do 25 marca 2020 r.

Wójt Gminy Kotla, w związku ze wzrostem zagrożenia zachorowań na choroby wirusowe i grypopodobne, w tym także możliwość rozprzestrzeniania się koronawirusa (COVID-19), zwraca się z prośbą do wszystkich Mieszkańców Gminy Kotla o ograniczenie aktywności społecznej, o ograniczenie do minimum wizyt w instytucjach publicznych, m.in. w Urzędzie Gminy w Kotli, Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej, Gminnym Ośrodku Zdrowia, Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu, Bibliotece Publicznej oraz w miarę możliwości załatwianie wszelkich spraw drogą elektroniczną bądź telefoniczną.

Prosimy o rozważność i zdrowy rozsądek. Na razie nie ma bezpośredniego zagrożenia. To wszytko to działania profilaktyczne, mające na celu zminimalizowanie zagrożenia. W związku dynamiczną sytuacją możliwe, że ograniczany będzie dostęp do kolejnych miejsc użyteczności publicznej. Na bieżąco będziemy o tym informować.

harmonogram gokis 1.03.2020