.
.

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Kotli

.

Najładniejszy ogród w Gminie Kotla


W tym roku do konkursu „Najładniejszy ogród w Gminie Kotla” organizowanego przez Urząd Gminy zgłosiło się 83 uczestników. Podczas tegorocznej edycji konkursu komisja konkursowa postanowiła nie przyznawać nagród za miejsca i nie ustalać końcowej klasyfikacji. Przyczyną tej decyzji była susza, która utrudniła opiekunom ogrodów pracę i zmniejszała ich szansę na korzystny wynik.
W związku z tym każdy z uczestników otrzymał nagrodę w postaci sadzonki róży, która z pewnością wzbogaci każdy ogród.
W piątkowym uroczystym podsumowaniu oprócz uczestników konkursu udział wzięli: Przewodnicząca Rady Gminy Halina Przybylska, Sekretarz Gminy Ewa Konarska-Jóźwiak,  pracownik Powiatowego Zespołu Doradców Katarzyna Stec oraz Nina Grabowska wieloletni członek komisji konkursowej, a także radni gminni, sołtysi i dyrektorzy jednostek organizacyjnych Gminy Kotla.
Na zakończenie uczestników konkursu czekał poczęstunek z poczęstunku przygotowanego przez organizatorów. Dziękujemy mieszkańcom sołectwa Kulów za przygotowanie sali i ciast, a także pracownikom GOKiS w Kotli za nagłośnienie imprezy. Koszt obiadu pokryty został ze środków Gminy Kotla.
Spotkanie umilił występ dzieci ze świetlicy środowiskowej w Kulowie.
Wszystkich mieszkańców naszej Gminy zachęcamy do zgłaszania swoich ogrodów do kolejnych edycji naszego konkursu.