.
.

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Kotli

.

Mikołajki w Głogówku


Dnia 6 grudnia 2016 roku w sali wiejskiej w Głogówku odbyły się Mikołajki Sołeckie. Spotkanie rozpoczął Mikołaj ze swoimi pomocnikami wprowadzając małych uczestników w atmosferę zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.
Przybyłych mieszkańców powitał sołtys Pan Ireneusz Ostapczuk, który wraz z rada sołecką Głogówka i Gminnym Ośrodkiem Kultury i Sportu w Kotli był inicjatorem imprezy.
W wigilijnym nastoju dzieci z całego sołectwa chętnie brały udział w różnych zadaniach, które nakazał im wykonywać Mikołaj. Uczestnicy śpiewali również piosenki, mówiły wierszyki i wykonywały prace plastyczne. Oprócz pełnego prezentów worka św. Mikołaj przywiózł ze sobą dużo uśmiechu. Rozmawiał z dziećmi, zachęcał ich, aby były grzeczne, słuchały rodziców i pań w szkole.
Kulminacyjnym momentem wieczoru było obdarowanie wszystkich dzieci podarunkami od Mikołaja. Nikt w tym szczególnym dniu nie został pominięty, a przejęte i uradowane buźki, zwłaszcza najmłodszych dzieci potwierdziły, że wierzą w Mikołaja i niecierpliwie go oczekują.

[wppa type=”cover” album=”251″]Any comment[/wppa]