.
.

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Kotli

.

Turniej Piłki Nożnej Fabryka Talentów


W sobotę 1 kwietnia odbył się Turniej Piłki Nożnej pod patronatem Wójta Gminy Kotla Łukasza Horbatowskiego dla dzieci z rocznika 2006 i młodszych. Organizatorem turnieju była Fabryka Talentów GH Damian Kwaśnik.

Do turnieju zgłoszono pięć drużyn: FT Kotla 1, FT Kotla 2, Zryw Kotla, FT Girls oraz FT Gaworzyce. Podczas turnieju rozegrał się również mecz pokazowy rodziców, podczas którego „Tatusiowie” zwyciężyli z „Mamami”. Mecze wśród dzieci odbyły się w systemie każdy z każdym  i ostatecznie na podium stanęli zajmując:

I miejsce – FT Kotla 1,

II miejsce – Zryw Kotla,

III miejsce – FT Kotla 2.

Wręczenia medali dokonali w imieniu Wójta Gminy Pani Halina Przybylska Przewodnicząca Rady, Pani Ewa Konarska – Jóźwiak Sekretarz Gminy, Pani Iwona Adamczak Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Kotli oraz Pan Damian Kwaśnik trener Fabryka Talentów GH.

Rodzice zadbali o poczęstunek dla wszystkich uczestników turnieju. GOKiS w Kotli zapewnił nagłośnienie oraz napoje. Ponadto jeden z rodziców zapewnił atrakcje w postaci pistoletów paintball. Kierujemy słowa podziękowania dla wszystkich, którzy zaangażowali się w organizację turnieju, a dzieciom gratulujemy.

Galeria fotograficzna:

http://w.kotla.pl/galeria/gallery/245