.
.

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Kotli

.

Lato z GOKiS – baseny, pikniki i wycieczki


Dnia 5 lipca 2016 r. odbyła się pierwsza wycieczka w ramach akcji „Lato z GOKiS”. Tego dnia dzieci wraz z opiekunami wybrały się do Krainy Zabaw BOGILU w Jabłonnej. Do dyspozycji trzydzieściorga dzieci z terenu Gminy Kotla w namiotach znajdowały się labirynty, tory przeszkód, zjeżdżalnie, trampoliny, hulajnogi, samochodziki, jeździki, domki i wiele innych zabawek. Oprócz tego: stożek wspinaczkowy, cymbergaje, stoły bilardowe, stół to tenisa. Również na powietrzu znajdował się duży plac zabaw, a także gokarty, z których dzieci mogły korzystać bez ograniczeń. Ponadto na terenie zadaszonym był Mini Bar, oferujący ciepłe i zimne przekąski, słodycze, napoje oraz lody. Wycieczka okazała się dla dzieci wspaniałą zabawą spełniającą najskrytsze marzenia.
Wakacyjna oferta GOKiS ma w swoim programie także wiele innych atrakcji. Dzieci mogą korzystać z bezpłatnych wyjazdów na pływalnię Chrobry w Głogowie, a także uczestniczyć w Piknikach Rodzinnych i zajęciach historycznych organizowanych w każdym sołectwie na terenie Gminy Kotla. W siedzibie GOKiS odbywają się zajęcia taneczne, biblioteczne, a niedługo również zajęcia plastyczne i poranki filmowe.
Zachęcamy wszystkie chętne dzieci do udziału w akcji „Lato z GOKiS”.
Zapraszamy również do obejrzenia relacji fotograficznej z basenów,a także pikników rodzinnych w Sołectwie Sobczyce i Krzekotówek:)

[wppa type=”cover” album=”200″]Any comment[/wppa]

[wppa type=”cover” album=”201″]Any comment[/wppa]

[wppa type=”cover” album=”203″]Any comment[/wppa]

[wppa type=”cover” album=”202″]Any comment[/wppa]