.
.

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Kotli

.

Kolacja w remizie po raz trzynasty


alt

We wtorek, 5 marca br. po raz trzynasty w sali wiejskiej w Grochowicach odbyło się spotkanie pn. „Kolacja w remizie”. Jak co roku gośćmi Zespołu Folklorystycznego „Grochowiczanki” i sołectwa Grochowice byli uczestnicy Ogólnopolskiej Konferencji Interdyscyplinarnej „Język. Religia. Tożsamość”, organizowanej przez PWSZ w Gorzowie Wielkopolskim, która odbywa się w Domu Uzdrowienia Chorych w Głogowie.
Tradycyjnie uroczystość uświetnił występ Zespołu Folklorystycznego „Grochowiczanki”, który otrzymał gromkie brawa od gości. W spotkaniu uczestniczył Wójt Gminy Kotla Łukasz Horbatowski, Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu Iwona Adamczak, Dyrektor Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kotli Dorota Młodecka, a także Starosta Głogowski Jarosław Dudkowiak i Członek Zarządu Powiatu Bartosz Ławrowski.

W organizację spotkania zaangażowani byli Zespół Folklorystyczny „Grochowiczanki” Ochotnicza Straż Pożarna w Grochowicach, sołectwo Grochowice i Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Kotli za co pięknie dziękujemy.