.
.

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Kotli

.

Jasełka dla Dziadków


Styczeń to miesiąc, w którym swoje święto obchodzą babcie i dziadkowie. Z tej okazji przedszkolaki z Chociemyśli zaprosiły swoje babcie i dziadków do sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Kotli, gdzie czekał na nich specjalny program artystyczny.

W dniu 26 stycznia 2017 r. przedszkolaki  z oddziału przedszkolnego w Chociemyśli  wystawiły Bożonarodzeniowe Jasełka. Przedstawienie przygotowały panie: Alina Purgał  wychowawca grupy 5-6 latków oraz Magdalena Kołodziejska wychowawca grupy 3-4 latków przy pomocy pani Anny Lipskiej i Moniki Sosnowskiej.

Dzieci w przepięknych strojach występowały przed swoimi dziadkami. Wcieliły się w postacie biblijne głosząc śpiewem i tańcem radosną nowinę. Biblijne scenki w wykonaniu swoich wnuczków z uśmiechem śledzili dziadkowie, którzy nagradzali występy głośnymi oklaskami. Na zakończenie części artystycznej dzieci wręczyły ukochanym Babciom i Dziadkom upominki i zaprosiły do słodkiego poczęstunku.

„Niezmiernie nam miło, że nasze spotkania uświetnili zaproszeni Goście: Pani Halina Przybylska Przewodnicząca Rady Gminy, Pani Iwona Adamczak Dyrektor GOKiS,  Pani Barbara Borodaj Wicedyrektor Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Kotli oraz Pani Ewa Kepma Pedagog szkolny Szkoły Podstawowej w Kotli.  Serdeczne podziękowania kierujemy również pod adresem Rodziców, którzy aktywnie włączyli się w pomoc podczas przygotowywania poczęstunku, strojów dla dzieci i scenografii” – mówi p. Alina Purgał wychowawca  grupy 5-6 latków.

[wppa type=”cover” album=”266″]Any comment[/wppa]