.
.

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Kotli

.

Gminny Turniej Piłki Halowej


Osiem drużyn piłkarskich, rocznik 99 i młodsi, walczyło o Puchar Wójta Gminy Kotla w Gminnym Turnieju Piłki Halowej, który odbył się 11 lutego w ramach ferii z GOKiS Kotla. Najlepszym zespołem okazała się drużyna Rudzielec, zaraz za nią Ciasteczka i na miejscu trzecim Znicz Zabiele.  – To budujące kiedy widzę jak młodzi ludzie z takim zaangażowaniem i zapałem uczestniczą w takich turniejach – mówi Wójt Łukasz Horbatowski.
Turniej rozgrywany był w dwóch grupach, które wyłoniły po dwie najlepsze drużyny w każdej z nich. Wyłonione w ten sposób cztery zespoły spotkały się potem w półfinałach. Rudzielec w walce
o pierwsze miejsce pokonał Ciasteczka 4:1. Szczególnie zaciekły mecz odbył się o trzecie miejsce pomiędzy Kempą  a Zniczem Zabiele. Remis 1:1 na korzyść  Znicza Zabiele rozstrzygnęły dopiero rzuty karne.
Trzy najlepsze drużyny otrzymały puchary oraz piłki ufundowane przez radnego powiatowego Kamila Halarewicza, a najlepszy strzelec Turnieju Krystian Kraska został nagrodzony piłką ufundowaną przez  radnego powiatowego Jana Baranieckiego.
Organizatorem turnieju był Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Kotli przy współpracy z Panem Zdzisławem Stachów. Patronat nad wydarzeniem objął Wójt Łukasz Horbatowski.
Być może Turniej wyłoni nowych zawodników, którzy zasilą GLKS „Zryw” Kotla.

[wppa type=”cover” album=”175″]Any comment[/wppa]